Vstavané skrine a šatniky na mieru

Vitajte na našich nových stránkach vstavané skrine Bratislava, dlhoročného výrobcu vstavaných skríň a nábytku na mieru DOORNET .

Vstavané skrine slúžia k maximálnemu využitiu úložných priestorov, v ktorých je všetko prakticky a prehľadne uložené na jednom mieste. Sú výrazným estetickým doplnkom interiéru. Vďaka vlastným výrobným kapacitám sme schopní realizovať vstavané skrine nielen z bežne dostupných materiálov, ale aj z atypických materiálov. Vstavané skrine vyrábame po dôkladnej konzultácii zo zákazníkom. Dodacia lehota je individuálna, závisí od výberu materiálu a možností u našich dodávateľov. Hotový výrobok sme schopní dodať obvykle od dvoch do štyroch týždňov. Na rozdiel od konkurenčných firiem, sme výrobcovia nielen vstavaných skríň, ale aj posuvných dverí. Veľká časť firiem si necháva vyrábať dvere, alebo dokonca celé vstavané skrine u subdodávateľov, čo sa odráža na celkovej cene.

Na vstavané skrine používame laminované drevotriesky od výrobcov EGGER, WODEGO. Hrany sú olepené ABS hranou od hrúbky 0,8mm až 2mm podľa priania zákazníka. Na posuvné dvere používame oceľové a hliníkové rámy od renomovaného výrobcu INDECO. Efektným doplnkom vstavaných skríň na dverách je lakované sklo - LACOBEL v rôzných odtieňoch. Zrkadlá po celej ploche posuvných dveri sú u nás samozrejmosťou.

E-SHOP / ONLINE CENNÍK